Boek
Nederlands

Een voor een

Chris Carter (auteur), Henske Marsman (vertaler)
De nieuwe bloedstollende thriller van het fenomeen Chris Carter, voor lezers van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en J.D. Barker.

Rechercheur Robert Hunter krijgt een anoniem telefoontje waarin hem wordt gevraagd naar een specifieke website te gaan. Als hij inlogt, komt hij terecht in een gruwelijke show die alleen voor zíjn ogen bedoeld is. De beller wil echter niet dat Hunter alleen maar
Titel
Een voor een
Auteur
Chris Carter 1965-
Vertaler
Henske Marsman
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
One by one
Uitgever
Amsterdam: HarperCollins, 2024
382 p.
ISBN
9789402713671 (paperback)